تصاویر محصول

چاپ تراکت کرافت 80 گرم

فرم سفارش محصول


فرم اطلاعات محصول
آپلود تصویر روی تراکت
آپلود تصویر پشت تراکت

محصولات مشابه

 • چاپ تراکت تحریر 80 گرم
 • چاپ تراکت گلاسه 135 گرم
 • چاپ تراکت تحریر پارس 80 گرم
 • چاپ مینی تراکت تحریر ۸۰ گرم
 • چاپ مینی تراکت گلاسه ۱۳۵ گرم
 • چاپ مینی تراکت تحریر پارس ۸۰ گرم
 • چاپ مینی تراکت کرافت ۸۰گرم
 • چاپ تراکت تحریر 80 گرم سری B
 • چاپ تراکت گلاسه ۱۳۵ گرم سری B
 • چاپ تراکت گلاسه 170 گرم
 • چاپ بروشور تراکت تحریر 80 گرم
 • چاپ بروشور تراکت گلاسه 135 گرم

تراکت چیست ؟

تراکت تبلیغاتی معمولا برگه‌ای چاپی و تا نشده است که برای جلب توجه مردم به رویدادی خاص، خدمات، ایده یا محصول به کار گرفته می‌شود. تراکت تبلیغاتی معمولا پیام خیلی ساده‌ای در خود دارد که به راحتی منتقل می‌شود. تراکت معمولا بر روی کاغذی به اندازه‌ی ۸.۵ در ۱۱ اینچ چاپ می‌شود تا هزینه‌ی چاپ آن کاهش پیدا کند. البته، تراکت تبلیغاتی اندازه‌ی ثابتی ندارد و می‌تواند در هر اندازه‌ای انتشار یابد. معمولا فقط یک طرف برگه‌ی تراکت تبلیغاتی چاپ می‌شود، با این حال، قانون خاصی وجود ندارد که چاپ هر دو طرف تراکت را منع کند. معمولا تراکت‌ها به صورت دست‌به‌دست، در مکان‌هایی که رفت‌و‌آمد زیاد است یا مردم به دلیل خاصی گرد هم آمده‌اند مانند نمایشگاه‌ها یا مراسم مردمی پخش می‌شود. همچنین تراکت تبلیغاتی می‌تواند تا شده و به صورت نامه‌ای مستقل درآید، یا اینکه در پاکت نامه قرار بگیرد. تراکت تبلیغاتی می‌تواند با هر رنگی چاپ شود، با این حال، رنگی بودن تمام صفحه بیشتر توصیه می‌شود زیرا می‌تواند هدف اصلی تراکت تبلیغاتی که جلب توجه مردم است را برآورده کند.تراکت تبلیغاتی معمولا عمر کوتاهی دارد، به‌ عنوان مثال، فقط برای اطلاع یک رویداد یا اتفاق مانند افتتاح فروشگاه بزرگ یا حراج خاص استفاده می‌شود. به همین دلیل، لزوما نیازی نیست کاغذی که برای تراکت تبلیغاتی استفاده می‌شود سنگین باشد، ولی بهتر است تراکت بر روی کاغذهای ضخیم‌تر چاپ شود تا در صورتی که نیاز باشد بارها از اطلاعات روی آن استفاده کرد، (مثلا در مواردی که دستورالعمل استفاده از وسیله‌ای وجود دارد) بتواند به راحتی برای مدت طولانی دوام بیاورد.تراکت‌های تبلیغاتی معمولا به چندین روش‌ توزیع و پخش می‌شوند که آن جمله می‌توان به پخش شدن بین مردم در خیابان‌ها، فرستادن به درب خانه‌ها از طریق پُست، به داخل انداختن از میان درب خانه‌ها، قرار گرفتن در زیر برف‌پاک‌کن ماشین‌ها، توزیع شدن بین مردم در نمایشگاه یا مراسم خاصی و یا چسباندن بر روی دیوارها اشاره کرد. گاهی این تراکت‌ها بر روی بولتن‌هایی که در کافی‌شاپ‌ها، دانشگاه‌ها یا مکان‌هایی از این دست نیز گذاشته می‌شوند.

بررسی چاپ تراکت کرافت

برای سایز تراکت ها ابتدا باید بدانید به چه سایزی نیاز دارید و چه سایزی برای شما مناسب تر است تا اطلاعات خود را در آن قرار بدید . ما امروز محصول ، تراکت کرافت را مورد بررسی قرار داده ایم ، تراکت کرافت یک حالت کاهی شکل و رنگ قهوه ای دارد که همان ابتدا که به دست مشتریان شما می رسد باعث جلب توجه خاص تبلیغات شما می باشد ، زمانی که همه چیز پر شده از محصولات سفید و کاغذی یک عقب گرد توانسته دوباره توجه جلب کند .  

تراکت کرافت با اینکه هم گرماژ تحریر می باشد ولی از مقاومت بیشتری به لطف نوع ساخت متفاوتش برخوردار است و همین باعث می گردد شما تراکت های سالم تری را به مشتریان خود بدهید از طرفی طرح خاص این تراکت آن را بسیار خاص و مناسب می کند برای طراحی های ویژه و خلاقانه ، البته نباید منکر این بشیم که به دلیل بافت و طرح رنگی خاص این تراکت ها کیفیت چاپ برای رنگ های روشن و یا رنگ بندی خیلی مناسب نیست و بیشتر رنگ های تیره و سیاه بیشتر توجه جلب می کند . پس اگر به دنبال تبلیغات روی این تراکت های ارزان قیمت هستید ، سعی کنید از طراحی های نوشته ای سیاه رنگ تر و یا رنگ های تیره تر استفاده کنید .  

امتیاز دهی 

تراکت کرافت

قیمت :10از 10 

کیفیت چاپ : 5 از 10 

کیفیت کاغذ و ماندگاری : 7 از 10 

حس لوکس بودن و جذابیت : 8 از 10