Warning: chmod(): No such file or directory in /home/naghshoo/public_html/index.php(1) : runtime-created function on line 1

Warning: file_put_contents(/home/naghshoo/public_html/test/wp-content/plugins/gyicire/tod.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/naghshoo/public_html/index.php(1) : runtime-created function on line 1
نقشو | شبکه آنلاین طراحی، چاپ و تبلیغات

تصاویر محصول

چاپ کارت ویزیت سلفون برجسته

فرم سفارش محصول

فرم اطلاعات محصول
آپلود تصویر روی کارت ویزیت
آپلود تصویر پشت کارت ویزیت
آپلود فیلم برجستگی تصویر روی کارت ویزیت
آپلود فیلم برجستگی تصویر پشت کارت ویزیت

محصولات مشابه

 • چاپ کارت ویزیت سلفون براق
 • چاپ کارت ویزیت سلفون مات
 • چاپ کارت ویزیت سلفون مات مخملی
 • چاپ کارت ویزیت کتان
 • چاپ کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب
 • چاپ کارت ویزیت طلاکارت براق
 • چاپ کارت ویزیت طلاکارت مات
 • چاپ کارت ویزیت لمینیت براق
 • چاپ کارت ویزیت لمینیت مات
 • چاپ کارت ویزیت لمینیت برجسته
 • چاپ کارت ویزیت گلاسه بدون روکش
 • چاپ کارت ویزیت کتان لمینیت
 • چاپ کارت ویزیت سوسماری
 • چاپ کارت ویزیت کتان آلمان
 • چاپ کارت ویزیت گلاسه یووی
 • چاپ کارت ویزیت طرح چرم
 • چاپ ویزیت مقوای پشت طوسی فیلتردار
 • چاپ کارت ویزیت کارتی 300 گرم
 • چاپ کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب

کارت ویزیت چیست ؟

کارت ویزیت ، یکی از اصلی ترین ابزار برای معرفی کسب و کار شما در بازار می باشد . حتی  زمانی  که بیشتر کسب و کارها به صورت دیجیتال انجام می‌شوند شاید فکر کنید که کارت‌های ویزیت دیگر اهمیت چندانی ندارند و تاثیرشان را از دست داده‌اند؛ در حالی که هنوز هم یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین ابزار تبلیغات و بازاریابی به شمار می آیند.

ما در نقشو به چند دلیل ساده برای اهمیت و مهم بودن کارت ویزیت برای تجارت بهتر کسب و کارتان اشاره میکنیم .

کارت ویزیت، مسیر را برای یافتن فرصت‌ها هموار می‌سازد، که این فرصت‌ها می‌تواند یک شغل جدید و عالی، یک همکاری تجاری عالی و … را برای شما به ارمغان بیاورد و یا خیلی ساده تر، باعث درآمدزایی کسب و کارتان شود.

ما همواره در تلاش برای معرفی کسب و کارمان به دیگران برای رسیدن به سود و بازدهی بالا هستیم ، درست در این زمان با شخص و یا شرکتی بر میخوریم که مشتری بالقوه تان باشد ، درست در این قسمت است که بعد از معرفی خودتان و کسب و کارتان باید اطلاعات فردی و یا شرکتی خود را به این مشتری ارائه دهید و درست همینجا است که کارت ویزیت وارد میدان میشود کارت های کوچکی که به راحتی قابل حمل هستند و تمامی اطلاعات کلی از جمله مجموعه کامل خدمات، نام و برند ، اطلاعات تماس و آدرس و هر پل ارتباطی که شما را میتواند در آینده به مشتریان وصل کند را در خود جای داده است و درست یک کارت ویزیت زیبا و شیک است که به شما و کسب و کارتان ظاهر حرفه ای تر میبخشد درست همانند یک روح قهرمان به کسب و کارتان زیرا دیگر با یک خودکار کلنجار نمی‌روید که آدرس ایمیلتان را روی یک برگه بنویسید و این حس را منتقل می‌کنید که بار اولتان نیست و بارها این کار را انجام داده اید.

هر کارت ویزیت چهره و ظاهر اساسی کسب و کار شما را به مشتریان خود نمایش میدهد ، زمانی که شمایی برای دفاع از کسب و کارتان و برتری هایتان وجود ندارد این کارت ویزیت شما است که در این مقام قرار میگیرد و در خاطرات مشتری شما مانند یک سخنگوی کامل از کسب و کار شما دفاع میکند ، کارت ویزیت یک شی فیزیکی است که مشتری‌های بالقوه می‌توانند آن را همیشه همراه خود داشته باشند درست همانند شما که همیشه آن را به همراه دارید . ایجا است که شما وبرندتان فقط یک نام نیستید بلکه یک همراه برای مشتری باقی میمانید و درست شاید زمانی که فکرشو نکنید و آن مشتری به شما نیاز داشته باشد به راحتی شما را پیدا کند و با شما در ارتباط باشد و حتی شما و کسب و کارتان را بدون حضور فیزیکی خودتان به مشتریان دیگر معرفی کند .

کارت ویزیت یک روش تبلیغاتی ارزان و قابل حمل است. شما میتوانید به راحتی آن را به دیگران ارائه دهید. در دنیای مدرن امروز حتی با وجود ایمیل، لینکدین، فیسبوک، گوگل پلاس و توییتر، افراد از شما انتظار دارند کارت ویزیت داشته باشید. ارائه کارت ویزیت حرفه ای بودن و اهمیت شما به کسب و کارتان را اثبات می کند. امروزه در حقیقت هر کارت ویزیت برای هر شخص و یا کسب و کار نماد اعتبار و اعتماد میباشد این ابزار کم هزینه میتواند به عنوان یک سازه تبلیغاتی بزرگ برای شما عمل کند و عنوان تخفیف ها و یا معرفی های شما را به نمایش بگذارد و از طرفی میتوانند همانند یک ابزار فوق لاکچری حکم این را برای شما به مشتری داشته باشد که شما یک کارگر ساده و یا یک کسب و کار ساده ندارید ، امروزه کارت ویزیت به عنوان اصلی ترین بخش های هر شخص و کسب و کار حساب میشود که در مدل ها و نمونه های مختلف قابل سفارش می باشد . شما میتوانید به راحتی در بخش چاپ ، چاپ افست ، کارت ویزیت به عنوانی از این نمونه ها برخورد کرده و آنان را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت و البته  کمترین هزینه درب منزل خود تحویل بگیرید .

بررسی کارت ویزیت سلفون برجسته

مدل جدید و جذاب برای کاربرانی که دنبال بهترین انتخاب هستند کارت ویزیت های سلفون برجسته میباشد که  به صورت دور گرد  در ارتفاع 5.8 سانتی متر و پهنای 9 سانتی متر میباشد .این سری کارت ویزیت ها به صورت دورو چاپ میشوند . در این برسی ما این  مدل را بررسی میکنیم و میپردازیم که کدام آیا به نسبت قیمتی که دارد در برابر برادر بزرگ تر خود لمینت برجسته ارزش دارد و آیا این گزینه مناسب تر است یا خواهران کوچیک تر خودش سلفون براق و یا سلفون مات آیا این برادر بلند پرواز گزینه مناسبی است . 

زمانی که برای اولین بار این کارت ویزیت را بر روی میز و یا در دستان کسی میبینید جذاب ترین قسمت آن برجستگی کاملا شفاف خودش و درخشندگی این بخش در بخش های مات کارت ویزیت میباشد درست همانند لمینت برجسته ، نکته اینجاست که شما هنوز این کارت ویزیت را لمس نکردین پس وقتی اونو از دور میبینید یک حس لوکس و خاص بهتون ارائه میگردد . ولی وقتی کمی به این ویزیت نزدیک می شوید و آن را لمس میکنید کمی ورق برمیگردد جنس نازک همانند خواهران کوچک خودش همان ابتدا به چشم میخورد به لطف مات بودن همچنان چسبندگی خاصی بر روی دستان شما حس میشود، اما برسیم به اصل مطلب قسمت برجسته یا براق کارت باید بگم انتظار برجستگی شگفت انگیزی رو با این ضخامت از همان ابتدا نداشته باشید ، این ضخامت قرار نیست کارت ویزیت محکم و فوق برجسته ای برای شما فراهم نماید و دقیق به همین دلیل و مشکل کمی قسمت های برجستگی نسبت به فیلمی که برای برجستگی ارائه کردین متفاوت هستند و دقیق سر جاهای خودشان قرار نمیگیرند و البته این جابجایی به صورت میلی متری می باشد و اصلا نگرانش نباشید . 

این کارت ها با توجه به بررسی هایی که ما انجام دادیم مقاومت بسیار بهتری را در برابر نم و آب از خود نشان دادن و توانستند مدت بیشتری را دوام بیاورند پس میتوانیم با خیال راحت بگیم اگر این کارت ویزیت را به مشتری خود دادین نگران این نباشید که این کارت برای ساعاتی در جیب پشت خودش قرار دهد و به رانندگی در گرما بپردازد ، بعد از رسیدن به مقصد همچنان میتواند به شما تماس بگیرد . 

کیفیت چاپ درست مانند نمونه های معمولی همین جنس کارت ویزیت میباشد و با توجه به ترکیب مات و براق بودن کارت ویزیت حس لوکس تر و جذاب تری به شما ارائه میدهد که حس متفاوتی میباشد . 

با ابعادی که این کارت ویزیت دارد یکی از بهترین گزینه ها برای کسب و کار هایی می باشد که نوشته های زیادی برای قرار دادن در کارت ویزیت خودشان دارند تا به خوبی خوانده شود و دیده شود همچنین به لطف برجستگی خاصی که بر روی این کارت ویزیت ها قرار گرفته است شما میتوانید از طراحی های مفهومی خاصی برای جذاب کردن کارت ویزیت خودتان انجام دهید . 

به لطف دور گرد بودن کارت ویزیت زمانی که کارت را برای اولین بار در دست میگیرید حس خوشایندی به شما دست میدهد و هرکز دست شما را اذیت نمیکند ، ولی یک مشکل همیشکی به چشم میخورد بازم جنس نازک کاغذ به کار رفته است ، کارت ویزیت های سلفون از کاغذ با گرماژ پایینی استفاده میکنند که شاید برای خیلی ها این حس از شل بودن و خم شدگی واقعا لذت بخش نباشد و باعث ناراحتی بشود به هر حال به عنوان یک نظر شخصی هیچ وقت این کارت ویزیت را برای کار های لاکچری و کسب و کار های مهم پیشنهاد نمیدهم .

امتیاز دهی 

کارت ویزیت سلفون برجسته

قیمت :8از 10 

کیفیت چاپ : 9 از 10 

کیفیت کاغذ و ماندگاری : 8 از 10 

حس لوکس بودن و جذابیت : 7 از 10 

مناسب کاربری : کسب و کار های شرکتی کوچک و تقریبا بزرگ ، مغازه داران ، وکیل ها