تصاویر محصول

چاپ کارت ویزیت کتان

فرم سفارش محصول

فرم اطلاعات محصول
آپلود تصویر روی کارت ویزیت
آپلود تصویر پشت کارت ویزیت

محصولات مشابه

 • چاپ کارت ویزیت سلفون براق
 • چاپ کارت ویزیت سلفون مات
 • چاپ کارت ویزیت سلفون برجسته
 • چاپ کارت ویزیت سلفون مات مخملی
 • چاپ کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب
 • چاپ کارت ویزیت طلاکارت براق
 • چاپ کارت ویزیت طلاکارت مات
 • چاپ کارت ویزیت لمینیت براق
 • چاپ کارت ویزیت لمینیت مات
 • چاپ کارت ویزیت لمینیت برجسته
 • چاپ کارت ویزیت گلاسه بدون روکش
 • چاپ کارت ویزیت کتان لمینیت
 • چاپ کارت ویزیت سوسماری
 • چاپ کارت ویزیت کتان آلمان
 • چاپ کارت ویزیت گلاسه یووی
 • چاپ کارت ویزیت طرح چرم
 • چاپ ویزیت مقوای پشت طوسی فیلتردار
 • چاپ کارت ویزیت کارتی 300 گرم
 • چاپ کارت ویزیت سلفون مات طلاکوب

کارت ویزیت چیست ؟

کارت ویزیت ، یکی از اصلی ترین ابزار برای معرفی کسب و کار شما در بازار می باشد . حتی  زمانی  که بیشتر کسب و کارها به صورت دیجیتال انجام می‌شوند شاید فکر کنید که کارت‌های ویزیت دیگر اهمیت چندانی ندارند و تاثیرشان را از دست داده‌اند؛ در حالی که هنوز هم یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین ابزار تبلیغات و بازاریابی به شمار می آیند.

ما در نقشو به چند دلیل ساده برای اهمیت و مهم بودن کارت ویزیت برای تجارت بهتر کسب و کارتان اشاره میکنیم .

کارت ویزیت، مسیر را برای یافتن فرصت‌ها هموار می‌سازد، که این فرصت‌ها می‌تواند یک شغل جدید و عالی، یک همکاری تجاری عالی و … را برای شما به ارمغان بیاورد و یا خیلی ساده تر، باعث درآمدزایی کسب و کارتان شود.

ما همواره در تلاش برای معرفی کسب و کارمان به دیگران برای رسیدن به سود و بازدهی بالا هستیم ، درست در این زمان با شخص و یا شرکتی بر میخوریم که مشتری بالقوه تان باشد ، درست در این قسمت است که بعد از معرفی خودتان و کسب و کارتان باید اطلاعات فردی و یا شرکتی خود را به این مشتری ارائه دهید و درست همینجا است که کارت ویزیت وارد میدان میشود کارت های کوچکی که به راحتی قابل حمل هستند و تمامی اطلاعات کلی از جمله مجموعه کامل خدمات، نام و برند ، اطلاعات تماس و آدرس و هر پل ارتباطی که شما را میتواند در آینده به مشتریان وصل کند را در خود جای داده است و درست یک کارت ویزیت زیبا و شیک است که به شما و کسب و کارتان ظاهر حرفه ای تر میبخشد درست همانند یک روح قهرمان به کسب و کارتان زیرا دیگر با یک خودکار کلنجار نمی‌روید که آدرس ایمیلتان را روی یک برگه بنویسید و این حس را منتقل می‌کنید که بار اولتان نیست و بارها این کار را انجام داده اید.

هر کارت ویزیت چهره و ظاهر اساسی کسب و کار شما را به مشتریان خود نمایش میدهد ، زمانی که شمایی برای دفاع از کسب و کارتان و برتری هایتان وجود ندارد این کارت ویزیت شما است که در این مقام قرار میگیرد و در خاطرات مشتری شما مانند یک سخنگوی کامل از کسب و کار شما دفاع میکند ، کارت ویزیت یک شی فیزیکی است که مشتری‌های بالقوه می‌توانند آن را همیشه همراه خود داشته باشند درست همانند شما که همیشه آن را به همراه دارید . ایجا است که شما وبرندتان فقط یک نام نیستید بلکه یک همراه برای مشتری باقی میمانید و درست شاید زمانی که فکرشو نکنید و آن مشتری به شما نیاز داشته باشد به راحتی شما را پیدا کند و با شما در ارتباط باشد و حتی شما و کسب و کارتان را بدون حضور فیزیکی خودتان به مشتریان دیگر معرفی کند .

کارت ویزیت یک روش تبلیغاتی ارزان و قابل حمل است. شما میتوانید به راحتی آن را به دیگران ارائه دهید. در دنیای مدرن امروز حتی با وجود ایمیل، لینکدین، فیسبوک، گوگل پلاس و توییتر، افراد از شما انتظار دارند کارت ویزیت داشته باشید. ارائه کارت ویزیت حرفه ای بودن و اهمیت شما به کسب و کارتان را اثبات می کند. امروزه در حقیقت هر کارت ویزیت برای هر شخص و یا کسب و کار نماد اعتبار و اعتماد میباشد این ابزار کم هزینه میتواند به عنوان یک سازه تبلیغاتی بزرگ برای شما عمل کند و عنوان تخفیف ها و یا معرفی های شما را به نمایش بگذارد و از طرفی میتوانند همانند یک ابزار فوق لاکچری حکم این را برای شما به مشتری داشته باشد که شما یک کارگر ساده و یا یک کسب و کار ساده ندارید ، امروزه کارت ویزیت به عنوان اصلی ترین بخش های هر شخص و کسب و کار حساب میشود که در مدل ها و نمونه های مختلف قابل سفارش می باشد . شما میتوانید به راحتی در بخش چاپ ، چاپ افست ، کارت ویزیت به عنوانی از این نمونه ها برخورد کرده و آنان را سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت و البته  کمترین هزینه درب منزل خود تحویل بگیرید .

بررسی کارت ویزیت کتان امباس

 کارت ویزیت کتان امباس از دسته کارت ویزیت های دور تیز و کوچک است که در ابعاد 4.8 سانتی متر ارتفاع در پهنای 8.5 سانتی متر درست همانند خانواده سلفون ها است . ما به زودی در نقشو مدل های مختلف کتان را برای عرضه آماده میکنیم ولی در این حال و وجود کتان امباس در نقشو یک نگاه کوتاهی به این محصول داریم . شاید در نگاه اول بزرگ ترین مشکل این کارت ویزیت ها ابعاد کوچک آنان باشد ولی از همان دور میتوان حس خاص و جدیدی را بدون لمس کردن در این کارت ویزیت ها مشاهده کرد ، استفاده از خطوط بافت دار در این کارت ویزیت به خصوص زمانی که از طراحی سفید استفاده کنید توجه هر کسی را به خود جلب میکند و به لطف جنس خاص این کارت ویزیت ها درست به ضخامت سلفون شما یک کارت ویزیت ضخیم تر و خاص تر دارید چیزی که حالا کارت ویزیت شما را تبدیل به یک کارت ویزیت شیک و لاکچری کرده است ، چیزی که به آن حتما نیاز دارید . 

کتان در حقیقت یک کاغذ است که از گرم بالاتری برخوردار می باشد پس انتظار نداشته باشید این کارت ویزیت در نم و خیس شدگی مقاوت چندانی از خود نشان دهد بلکه شاید حتی بسیار ضعیف تر از نمونه سلفون های مات و حتی براق از خود نشان دهد ولی در طرف مقابل در برابر خم شدگی و و صاف شدن دوباره عملکرد بهتری از خود ارائه میدهد که از دید برخی صاحبان کسب کار نکته قابل توجه تر و مهم تری باشد ( خلاصه قرار نیست با کارت ویزیت به دریا برویم) . 

کیفیت چاپ به لطف بافت در این کارت ویزیت ها بسیار جذاب تر و بهتر است و حالت مات آن باعث میشود تا شما کارت ویزیت خاصی داشته باشید ولی نباید از این نکته دور شویم که کمی تیرگی در این نوع کارت ویزیت ها به چشم میخورد پس مطمئن باشید این جنس کارت ویزیت به درد طراحی های تیره اصلا نمیخورد .

همچنان گوشه های تیز روی اعصاب ما قرار دارند ولی جنس خاص سریع حواس شما را از این گوشه ها دور میکند و شمارو وارد دنیای دیگر می کند که علاقه شدیدی به لمس کردن آن در هر زمانی داشته باشید ، این یکی از بهترین انتخاب ها در محدوده قیمتی مناسب برای هر شخصی می باشد . 

امتیاز دهی 

 کارت ویزیت کتان امباس

قیمت : 8 از 10 

کیفیت چاپ : 9 از 10 

کیفیت کاغذ و ماندگاری : 7 از 10 

حس لوکس بودن و جذابیت : 5 از 10 

مناسب کاربری : طلا فروشی ، کسب و کار های خرده فروشی ، کسب و کار های کوچک ، استارتاپ ها ، مغازه ها