تصاویر محصول

چاپ سربرگ تحریر 80 گرم

فرم سفارش محصول


فرم اطلاعات محصول
آپلود تصویر روی سربرگ
آپلود تصویر پشت سربرگ

محصولات مشابه

  • چاپ سربرگ گلاسه
  • چاپ سربرگ استاندارد کتان 120 گرم
  • چاپ سربرگ کارتی
  • چاپ سربرگ تحریر 100 گرم

سربرگ چیست ؟

در توضیح می توان گفت برگه ای است که برای نگارش نامه های رسمی مورد استفاده قرار گرفته و شخص حقیقی یا حقوقی با نوشتن متن مورد نظر روی سربرگ خود ضمن هویت بخشی بصری به مکاتبات به گونه ای اعتبار و اصالت متن را نیز به خواننده آن منتقل مینماید.

بنابراین برای همه اشخاص حقوقی شامل : وزارت خانه ها . سازمان ها . ادارات . شرکت ها . موسسات. کانون ها . اتحادیه ها و … و همچنین اشخاص حقیقی واجد درجه اعتبار قانونی مانند: پزشکان . وکلا . مهندسان و برخی از صنوف دیگر شایسته است که در آغاز نسبت به تهیه سربرگ به عنوان یکی از ابزارهای لازم و ضروری اقدام نمایند. (در اصطلاح عمومی به سربرگ پزشکان سرنسخه هم گفته می شود.)

یک سربرگ دارای اجزاء مهمی چون آرم و نشان . نام و زمینه فعالیت . محل درج تاریخ . شماره و پیوست . و درپایین برگه آدرس و تلفن باشد. (سربرگ شخص به هیچ عنوان نباید به محل درج پیام های تبلیغاتی شخص تبدیل گردد ) دارنده سربرگ می تواند از آن برای مصارف گوناگون اعم از متن های رسمی همچون مکاتبات اداری . صدور پیش فاکتور و یا برای درج قرارداد ها استفاده نماید.

بررسی چاپ سربرگ تحریر

برای سایز سربرگ ها ابتدا باید بدانید به چه سایزی نیاز دارید و چه سایزی برای شما مناسب تر است تا اطلاعات خود را در آن قرار بدید . اما سربرگ تحریر شاید استاندارد ترین جنس و حالت برای چاپ سربرگ باشد زیرا در این جنس شما هم می توانید به صورت دستی و هم به صورت کامپیوتری نامه های اداری و اطلاعات خود را وارد کنید و به دیگران تحویل دهید . 

جنس تحریر کاغذی هرچند باعث میگردد که مقاومت سربرگ های شما در برابر خیس شدن و یا پارگی بسیار کم باشد و همچنین احتمال خم شدگی بالایی داشته باشد ولی همچنان یکی از بهترین گزینه ها برای سربرگ ها به حساب می آید . 

اما بزرگ ترین مسئله بین سربرگ های تحریر مدل 80 گرمی اصلی و 80 گرمی ایرانی می باشد که تفاوت قیمت بسیاری هم دارند ، یکی از تفاوت ها به رنگ کاغذ برمی گردد که تحریر های ایران کمی کدر تر و خاکستری تر از معمولی ها هستند و همین عمل باعث می گردد که کیفیت چاپ کمی تیره تر به نظر برسد ، البته این تفاوت زیاد نیست و به راحتی قابل تشخیص نمی باشد ، پس اگر به دنبال هزینه کمتری هستید بهتون نسخه ایرانی را پیشنهاد میدهیم. 

امتیاز دهی 

سربرگ تحریر معمولی

قیمت :8از 10 

کیفیت چاپ : 10 از 10 

کیفیت کاغذ و ماندگاری : 7 از 10 

حس لوکس بودن و جذابیت : 5 از 10 

سربرگ تحریر ایرانی

قیمت :10از 10 

کیفیت چاپ : 8 از 10 

کیفیت کاغذ و ماندگاری : 6از 10 

حس لوکس بودن و جذابیت : 4 از 10