تصاویر محصول

چاپ سربرگ استاندارد کتان 120 گرم

فرم سفارش محصول


فرم اطلاعات محصول
آپلود تصویر سربرگ

محصولات مشابه

  • چاپ سربرگ تحریر 80 گرم
  • چاپ سربرگ گلاسه
  • چاپ سربرگ کارتی
  • چاپ سربرگ تحریر 100 گرم

سربرگ چیست ؟

در توضیح می توان گفت برگه ای است که برای نگارش نامه های رسمی مورد استفاده قرار گرفته و شخص حقیقی یا حقوقی با نوشتن متن مورد نظر روی سربرگ خود ضمن هویت بخشی بصری به مکاتبات به گونه ای اعتبار و اصالت متن را نیز به خواننده آن منتقل مینماید.

بنابراین برای همه اشخاص حقوقی شامل : وزارت خانه ها . سازمان ها . ادارات . شرکت ها . موسسات. کانون ها . اتحادیه ها و … و همچنین اشخاص حقیقی واجد درجه اعتبار قانونی مانند: پزشکان . وکلا . مهندسان و برخی از صنوف دیگر شایسته است که در آغاز نسبت به تهیه سربرگ به عنوان یکی از ابزارهای لازم و ضروری اقدام نمایند. (در اصطلاح عمومی به سربرگ پزشکان سرنسخه هم گفته می شود.)

یک سربرگ دارای اجزاء مهمی چون آرم و نشان . نام و زمینه فعالیت . محل درج تاریخ . شماره و پیوست . و درپایین برگه آدرس و تلفن باشد. (سربرگ شخص به هیچ عنوان نباید به محل درج پیام های تبلیغاتی شخص تبدیل گردد ) دارنده سربرگ می تواند از آن برای مصارف گوناگون اعم از متن های رسمی همچون مکاتبات اداری . صدور پیش فاکتور و یا برای درج قرارداد ها استفاده نماید.

بررسی چاپ سربرگ کتان

برای سایز سربرگ ها ابتدا باید بدانید به چه سایزی نیاز دارید و چه سایزی برای شما مناسب تر است تا اطلاعات خود را در آن قرار بدید . اما سربرگ تحریر شاید استاندارد ترین جنس و حالت برای چاپ سربرگ باشد زیرا در این جنس شما هم می توانید به صورت دستی و هم به صورت کامپیوتری نامه های اداری و اطلاعات خود را وارد کنید و به دیگران تحویل دهید . 

اگر درست به سربرگی نیاز دارید که هم ضخامت بسیار مناسبی داشته باشد و هم بتواند تمام شرایط یک سربرگ تحریر رو برای شما داشته باشد ما به شما سربرگ کتان را پیشنهاد می دهیم ، البته شاید این سربرگ کمی شما را در پرینت های کامپیوتری دچار مشکل کند که بیشتر به دستگاه پرینتر شما مربوط هست ، اما به هر حال این سری سربرگ ها حس لوکس و خاصی را به کسب و کار شما می دهد که مطمئن وقتی یک نامه اداری خود را با آن چاپ کنید توجه اداره یا شخص مربوطه را به شدت جلب می کنید. این سری سربرگ ها مقاومت بسیار بالایی را در برابر شرایط مختلف دارند که باعث میشه تا ماندگاری بیشتری داشته باشند . 

امتیاز دهی 

سربرگ تحریر کتان

قیمت :8از 10 

کیفیت چاپ : 10 از 10 

کیفیت کاغذ و ماندگاری : 10 از 10 

حس لوکس بودن و جذابیت : 10 از 10